همایش مدیریت بحران و کاهش مخاطرات بخش کشاورزی در شهرستان آشتیان برگزار شد.

همایش مدیریت بحران و کاهش مخاطرات بخش کشاورزی در شهرستان آشتیان برگزار شد.

 

همایش مدیریت بحران و کاهش مخاطرات بخش کشاورزی با موضوعات زلزله وبیمه محصولات کشاورزی و دامی روز دوشنبه ۲۷آذر ماه در سالن اجتماعات مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان  آشتیان برگزار شد.

سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان  آشتیان در گفت وگو با روابط عمومی گفت:این همایش با هدف مدیریت بحران و پیشگیری  ازصدمات و حوادث زلزله وکاهش مخاطرات بخش کشاورزی و توسعه بیمه محصولات با حضور جمعی از بهره برداران ،مدد کاران ترویجی ،اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران برگزار شد .

مهندس هادی آشتیانی در ادامه اضافه کرد  در این همایش کارشناس هلال احمر شهرستان در خصوص آشنایی با پیشگیری  و رعایت نکات ایمنی در زمان وقوع زلزله ومدیر عامل شرکت بیمه آرامش کشاورزی شهرستان در خصوص شرایط بیمه محصولات در سال زراعی جاری و در ادامه کارشناس زراعت شهرستان در این  خصوص صحبت و به سوال های حاضرین پاسخ دادند.

آشتیانی  در پایان این همایش ضمن  اشاره به وضعیت بارندگی سال جاری به کشاورزان شهرستان تاکید کرد از فرصت باقی مانده استفاده ونسبت به بیمه محصولات زراعی و باغی اقدام نمایند.وی یاد آور شد سطح بیمه گندم  شهرستان تا این تاریخ بیش از ۱۴هزار هکتارمیباشد که حدود ۵۰درصد سطح زیر کشت شهرستان را شامل می شود.

 

کاظم  محمد زمانی –روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان آشتیان-۲۷/۹/۹۶

پيوندها

سامدبازرسيپورتال مردمسازمان تحقیقاتآبياري نوينسامانه رسیدگی به شکایاتبيمه تكميلي1