برگزاری کارگاه آموزشی امر به معروف و نهی از منکر، حفظ و صیانت از حقوق شهروندی در شهرستان کمیجان

برگزاری کارگاه آموزشی امر به معروف و نهی از منکر، حفظ و صیانت از حقوق شهروندی در کمیجان

به گزارش روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان کمیجان و به نقل از پایگاه تحلیلی خبری سلام کمیجان؛ کارگاه آموزشی با موضوع امربه معروف و نهی از منکر، حفظ و صیانت از حقوق شهروندی با حضور امام جمعه کمیجان ، سرهنگ پاسدار اکبری رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان و مسئولین کمیجان و میلاجرد، صبح امروز{دهم آبان ماه} در مدیریت جهاد کشاورزی کمیجان برگزار شد.

حجت الاسلام مقدسی پور با استناد به آیات و روایات در زمینه جایگاه و اهمیت فریضه امر به معروف و نهی از منکر و حساسیت این مساله در ادارات نکاتی را مطرح کرد.

وی با اشاره به صیانت از حقوق شهروندی در ادارات بیان کرد: از مصادیق معروفات در زمینه صیانت از حقوق شهروندی می توان به برخورد شایسته با ارباب رجوع، مسئولیت پذیری در زمینه پاسخگویی به ارباب رجوع، پیگیری و رسیدگی به مشکلات کاری، امانت داری، احترام به ارباب رجوع و... اشاره کرد.

امام جمعه کمیجان با بیان مصادیق منکرات در زمینه صیانت از حقوق شهروندی گفت: منت گذاشتن به ارباب رجوع به خاطر انجام کار وی، داشتن چشم داشت از وی در قالب هرچیزی، اخاذی و رشوه خواری، کم کاری در زمینه کار و پاسخگویی به ارباب رجوع، تجسس در مسائل شخصی ارباب رجوع  و....از مصادیق منکرات است.

پيوندها

سامدبازرسيپورتال مردمسازمان تحقیقاتآبياري نوينسامانه رسیدگی به شکایاتبيمه تكميلي1